השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

  מוקד אבטחה וסיור

  חברת גשש ז.א בע"מ מפעילה מוקד מורשה רמה א' המאויש ע"י מוקדנים אשר עושים את עבודתם נאמנה 365 ימים בשנה.

  החברה מספקת פתרונות מיגון,שירותי מוקד ללקוחותיה הרבים הכוללים מפעלים גדולים,בתי עסק ולקוחות פרטיים.

  מערכות המיגון כוללות מערכות קוויות ואלחוטיות מהמשוכללות בשוק,מערכות טלוויזיה במעגל סגור ולחצני מצוקה.

  כמו-כן לחברה צוות טכני מיומן וצוות סיירים המספק שירות ללקוחות החברה 24 שעות ביממה.

  שמירה ואבטחה הם שירותים בסיסיים שעסקים ומוסדות ציבור רבים נדרשים לספק ללקוחותיהם. מוקד אבטחה הוא השירות המתלווה לשמירה בשטח על ידי מעקב בלתי פוסק אחר המידע שמתקבל במצלמות, ציוד התרעה שמחובר למוקד בקווים שונים ועל ידי סיירים שמסיירים בשטח. חברת גשש ז.א. בע"מ מכשירה מוקדנים וגם שומרים שמספקים ביחד מעטפת הגנה ללקוחות שונים בשטח. המוקד עובד 24 שעות ביממה ומעניק לכם שקט וביטחון.

  מה מספק מוקד אבטחה כחלק מהשמירה?

  • לקוחות רבים הם פרטיים ולא מוסדיים, והם זקוקים להשגחה אישית ולשמירה עליהם. לשם כך מיועדים לחצני המצוקה שמותקנים אצלם והמוקד שמספק להם שירות שנותן מענה לכל בעיה. אנשים חולים או קשישים שאין להם דרך אחרת לקבל השגחה פרטית שכזאת נעזרים במוקד כזה במשך כל שעות היממה.
  • מוסדות רבים זקוקים לשמירה גם כאשר אין שם עובדים ואין קהל. יש לשמור על המקום משום שהוא חשוב ומכיל תכולה שיש לשמור ולאבטח אותה. למטרה זו מוקד יכול לבצע פיקוח צמוד על ידי סיירים שמבקרים במקום, חיישנים וטלוויזיה במעגל סגור כל הזמן. ההתרעות מגיעות למוקד ומשם בשעת הצורך ללקוחות.
  • אירועים רבים מתקיימים גם בשעות שבהן אין פעילות משרדים רגילה בשעות היום. מוקד צריך לתת מענה גם ללקוחות כאלה שעורכים אירועים וזקוקים לשמירה בשעות בלתי מקובלות.
  • מוקד עובד לפי הגדרות משימה של אבטחה ושמירה וחייב לתת גיבוי ולקבל קריאות מהשטח. כל לקוח שמקבל שמירה מהחברה יודע שתמיד יהיה מענה אנושי של מוקדנים שיטפלו בכל בעיה שתתעורר בעסק שלהם גם בשעות הלילה ושבתות.

  להבטיח מעקב ופיקוח בכל שעות היממה

  חברת שמירה מספקת בדרך כלל מוקד אבטחה לכל לקוח שמבקש לדעת שמצב העסק שלו תקין בשעות שלאחר העבודה. חברת גשש ז.א בע"מ מספקת שירותי מוקדנות 24 שעות ביממה ללקוחותיה, יחד עם סיורים וקשר ישיר עם לקוחות פרטיים ומוסדיים. החברה מכשירה עובדים ושומרים מיומנים עם כל הכישורים וההנחיות הנדרשות כדי לספק ללקוחות את מעטפת ההגנה הנדרשת. גם ללקוחות פרטיים יש את כל המענה הנדרש לבעיות בעזרת לחצני מצוקה, שירות נדרש מאוד בימינו.

  מעוניינים בעבודה

  עם כל התנאים הסוציאליים

   חברת שיווק אינטרנטית חברת שיווק אינטרנטית