השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

  שירותי ניקיון

  רמת הנראות והייצוגיות של כל חברה משפיעה הרבה יותר מאשר חושבים, ולכן שירותי ניקיון הם הבסיס של כל עסק שרוצה מוניטין טובים. חברה שמכבדת את עצמה בוודאי מכבדת את לקוחותיה ולכן יש קשר הדוק בין אופן פעילותה בשטח לבין הדרך שבה פועלים משרדיה. חברת גשש ז. א בע"מ עוסקת בתחום זה כבר שנים רבות, ומתאימה שירותים אלו לכל עסק על פי הצרכים שלו ולשם הבטחת הניקיון, ההיגיינה והתחזוקה ברמה הטובה ביותר.

  שירותי ניקיון שאפשר לקבל

  • הרמה הבסיסית ביותר של שירות שאפשר לקבל בתחום הניקיון הוא פשוט לדאוג לעובדי ניקיון שיטפלו בשטח בכל שעות הפעילות ולאחריהן, לפי דרישת הלקוח. אם יש צורך בהצבת מנקים שילוו את שעות פעילות המשרד או החברה, ניתן יהיה לקבל צוותים שפועלים כך ואפשר גם להציב עובדים שמנקים אחרי שעות הפעילות.
  • ניקיון מתבטא הן בניקיון שוטף של משטחי עבודה במשרד או בשטח המשותף, של שולחנות, דלפקים, ריקון פחי אשפה וניקיון השירותים והמטבח, והן בניקיון יסודי יותר. כל מקום עבודה מייצר לכלוך וצובר אבק וחלקו יכול לקבל מענה בשעות הפעילות הרגילה וחלקו חייב לקבל מענה מיוחד. ניקיון יסודי יכול להיעשות אחת לתקופה ולטפל בבעיות ספציפיות כמו ניקוי משטחים מחומרים מזיקים שמצטברים אחת לתקופה, או ניקוי מיכון משרדי ומחשבים, לדוגמה.
  • התייחסות ספציפית גם למחסנים ולמתחמים שלא מגיעים אליהם בשעות הפעילות הרגילה אבל הם חלק בלתי נפרד, כמו ארונות וחדרי מכונות.
  • ניקיון חלונות הוא שירות בפני עצמו בעיקר בגלל החלונות הגדולים והכבדים שדורשים כוח עבודה מיומן וציוד לעבודה בגובה.
  • שימוש בחומרים בטוחים ותקניים בלבד המיועדים למקצוענים שמנקים במקומות שבהם יש לכלוך רב כמו מקומות עבודה.
  • הכשרת כוח אדם שמטפל בכל בעיה ונותן שירותים שוטפים כל הזמן.

  שירותי ניקיון לסביבת עבודה נקייה ומטופחת

  חברה שמספקת שירותי ניקיון יודעת בדרך כלל מה חיוני לעשות בכל יום עבודה ולכן מספקת לכם את הציוד, החומרים והעובדים המיומנים ביותר לכך. חברת גשש ז.א בע"מ היא חברה מנוסה בתחום זה שמתאימה לכם את עובדי הניקיון שיבטיחו לכם סביבה נקייה והיגיינית לעובדים וללקוחות.

  משרדים צריכים להיות המקום שבו הכי נוח לעובדים לשהות שעות ארוכות ולעשות את המוטל עליהם. חברת ניקיון משרדים דואגת לכך שהסביבה תהיה נעימה ונקייה תמיד בכל שעה של היום. נוסף על כך, כשמקבלים קהל המשרד הופך להיות גם מקום שבו תנועה רבה יוצרת גם לכלוך שצריך לטפל ולתחזק אותו בהתאם. חברת גשש ז.א. בע"מ מתחזקת משרדים ומקומות עבודה לפי סטנדרטים גבוהים של צוותי ניקיון שעברו הכשרה ועושים שימוש בחומרים איכותיים.

  למה להיעזר בשירותי חברת ניקיון משרדים?

  • כל משרד צריך לשמש מקום בטוח ונעים הן לעובדים והן לקהל שמבקר אתכם. משרדים שבהם לכלוך רב מצטבר לא יכולים למלא את התפקיד שלהם והם מסכנים את בריאות האנשים. אווירה נעימה נוצרת רק בעזרת תחזוקה שוטפת וניקיון מוקפד בכל תחום ושטח של המשרד. רק כך יוכלו העובדים לתפקד ולעמוד ביעדים שלהם.
  • נראות של משרד חשובה מאוד ללקוחות ולקהל שפוקד אותו, וזהו שיקול ראשון במעלה אצל כל מי שוקל לעבוד אתכם ולסמוך עליכם. זה לא מספיק להבטיח שהעבודה תיעשה, האיכות שלה תהיה בהתאם לאיכות המתקנים שמהם אתם עובדים. חוסר תשומת לב לפרטים כמו ניקיון ותחזוקה גם גורם לפגיעה באיכות העבודה בסופו של דבר.
  • היגיינה ובריאות הן שיקולים חשובים שקבועים בחוק. תברואה של מקום עבודה היא הדאגה הראשונה של כל מעסיק ולכן חובה לספק שירותים נאותים בתחום זה.
  • ניקיון הוא לא רק תחזוקה שוטפת ודאגה למשטחי עבודה, לחדרי שירותים ולמטבחים. מדובר גם בניקיון של שטחים שבדרך כלל לא מנקים יום יום, כמו חלונות, מחסנים וארונות, ואף עבודות מיון וסידור שעושים אחת לתקופה.
  • תחזוקת תשתיות כמו חשמל, מים וביוב היא חלק מניהול תקין של כל מקום עבודה והיא נעשית רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים שמתמחים בזאת.

  חברת ניקיון משרדים – לעבוד בסביבה נעימה ובריאה

  כל עובד היה רוצה לעבוד רק בסביבה נעימה ובריאה שמאפשרת לו להפיק מעצמו את המיטב. לכך דואגת חברת ניקיון משרדים שמנקה כל סביבה כזאת במסירות. חברת גשש ז.א בע"מ מנוסה במתן פתרונות תחזוקה וניקיון לכל משרד ולכל עסק שרוצה להבטיח סביבה נעימה ובטוחה לעובדיו.

  הם מגיעים בשעות שבהם העובדים הרגילים אינם נמצאים ודואגים לכך שהמשרד יהיה נקי ומתוחזק היטב. אלה הם העובדים שנותנים שירותי ניקיון למשרדים, שיודעים היטב מה חשוב לנקות וכיצד לסדר את המשרד לאחר כל יום עבודה, כך שיחכה לכם למחרת מוכן לעבודה. חברת גשש ז.א בע"מ מספקת שירותים חשובים אלה לכל הלקוחות שלה ברחבי הארץ כבר עשרות שנים, ויודעת בדיוק על מה לשים דגש ומה חשוב לעשות כדי להבטיח היגיינה וניקיון איכותי.

  מה חשוב לדעת על שירותי ניקיון למשרדים?

  • ניקיון שוטף לכל משרד כולל מעבר על כל המשרד לניקוי אבק אבל גם ניקוי משטחי עבודה כמו שולחנות ודלפקים. אין דבר יותר מביך מלקוח שנשען על דלפק לא נקי ודביק. אין דבר יותר מעצבן משולחן עבודה שלא נוקה בכל ערב מכל שאריות היום. אי אפשר לפקח על הרגלי ניקיון ועבודה של עובדים אבל אפשר להבטיח שזה לא יפגע בתפקוד המשרד והנראות שלו.
  • מטבח ושירותים הם המקומות הרגישים ביותר ולכן גם כאלה שהניקיון שלהם חייב להיות יסודי בכל יום מבלי לעגל פינות. חברה שמספקת שירותים אלה חייבת לדאוג לכך בצורה נאותה.
  • ניקוי חלונות בעיקר בגובה רב נעשה רק על ידי צוותים מיומנים שיכולים לטפל בהם בעזרת ציוד מיוחד. עובדים אלה מקבלים הכשרה והסמכה ייעודית לכך ולכן רק הם יכולים לנקות חלונות כבדים וגבוהים בכל מקום.
  • החומרים שבהם משתמשים בדרך כלל חייבים להיות מתאימים ללכלוך הרב והעיקש שיש במשרדים ולכן חומרים אלה חזקים יותר, אבל גם תקניים ואיכותיים. רק עובדים שעברו הכשרה מורשים להשתמש בהם כדי לא לגרום נזק למשרד ולציוד.
  • ניקיון מיכון משרדי ומכשירים חשמליים הוא חלק בלתי נפרד מהניקיון המקצועי שתקבלו.

  שירותי ניקיון למשרדים – לנקות באמינות ובמקצועיות

  ניקיון מוסדי אינו כמו ניקיון ביתי. יש ציוד ומתקנים שצריך לנקות מבלי לגרום נזק ולהבטיח בזאת את התחזוקה ההולמת של המקום. משרדים חייבים לשמור על אווירה נעימה לכולם ולכן שירותי ניקיון למשרדים חייבים לקחת בחשבון כל צורך. חברת גשש ז.א. בע"מ מכשירה צוותי עובדים לניקיון מעולה ותחזוקה שוטפת של מקומות עבודה בסטנדרט הגבוה ביותר.

  מעוניינים בעבודה

  עם כל התנאים הסוציאליים

   חברת שיווק אינטרנטית חברת שיווק אינטרנטית