השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

  חברות אבטחה במרכז

  חברת גשש ז.א בע"מ מתמחה במתן שירותי שמירה ואבטחה ללקוחות בכל הרמות החל ממאבטחים חמושים ועד לבוגרי קורסי הכשרות מקצועיות שונות.

  החברה מעניקה שירותי שמירה ואבטחה שונים תוך מתן דגש לצרכי הלקוח ,הגדרת המשימה והתאמת כוח האדם המתאים למשימה.

  מנהלי החברה נותנים דגש על הכשרתו של כוח האדם תדרוכו והתאמתו המקסימלית לצורכי הלקוח.

  החברה מתמחה באספקת שירותים ללקוחות קטנים וגדולים כאחד ומלווה באופן צמוד את לקוחותיה על-ידי יעוץ ומתן פתרונות מתאימים וזאת על מנת לתת שירות טוב יותר ובאופן רציף.

  מנהלי החברה קשובים ללקוחותיה ומלווים באופן שוטף אותם וזאת על מנת להיות שותפים מלאים להצלחה שלהם.

   

  הפשע והסיכונים הביטחוניים שכולנו חשופים אליהם היום מחייבים עסקים ומוסדות להציב שמירה בשעות הפעילות, ובחלק מהמקרים גם לאחריהן. חברות אבטחה במרכז צריכות להתמודד לא רק עם הגידול בפשע ובאלימות בכל מקום אלא גם עם הסכנות הביטחוניות ולעשות זאת מבלי לשבש את הפעילות היומית. חברת גשש ז.א בע"מ מתמחה כבר שנים במציאת פתרונות אבטחה ושמירה לכל הלקוחות מכל תחום, בהתאמה לדרישות ולצרכים שלהם.

  מה חשוב לדעת על חברות אבטחה במרכז והשירותים שלהן?

  • אבטחה ושמירה הן מקצוע. רק אנשים שיש לה רקע מתאים וככשרה מתאימה יכולים לעסוק בכך. כשאתם פונים לקבל שירותים כאלה רצוי לבדוק את הרקע של החברה ואת מה שמציעים לכם. יש הסמכות שונות ותפקידים שחייבים למלא כדי להבין ולדעת כיצד לאבטח ולשמור על אנשים פרטיים ומוסדות בהתאם לחוק ולכללים הנדרשים.
  • כוח האדם שמועסק על ידי החברה חייב להיות מיומן. לרוב מעסיקים רק כוח אדם אשר בעל רקע קרבי ופיקודי במערך הלוחם, זאת בכדי שיצליח להתמודד עם כל איום שעומד בפני הלקוחות. זה נכון גם לאבטחה על אישים וגם לשמירה על מוסדות. האיומים יהיו תמיד אלימים וצריך שיהיה מי שיעניק בעבורם מענה מתאים.
  • חברות כאלה מספקות בדרך כלל גם מוקד מאויש 24 שעות ביממה משום שיש סיירים בשטח. הסיירים בודקים גם מה שמצלמה וחיישני התרעה אינם יכולים להעביר, וככל שהמעטפת של ההגנה ההיקפית טובה יותר כך גם השמירה על הלקוחות מהודקת יותר.
  • אפשר לקבל גם שירותי ניקיון ותחזוקה במקרים רבים משום שהחברה עוסקת גם בגיוס כוח אדם כזה. במקרה כזה תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת מבלי שתצטרכו לחפש אחר ספקים נוספים.

  חברות אבטחה במרכז – אמינות ומקצועיות לכולם

  חברת גשש ז.א בע"מ עוסקת בתחום האבטחה והשמירה מזה עשרות שנים, נקודה שמקנה לה את יתרון ההתנסות בשטח עם כל סוגי הלקוחות. חברות אבטחה במרכז שפועלות בשטח כל כך הרבה שנים כבר יודעות לתת מענה מדויק ומקצועי ללקוחות שמחפשים אבטחה אמינה ומקצועית. הסיירים והשומרים, המוקדנים והמאבטחים, כולם נבחרים לפי קריטריונים של איכות והם מחויבים לאמנת שירות בסטנדרט גבוה ללקוחות החברה.

  מעוניינים בעבודה

  עם כל התנאים הסוציאליים

   חברת שיווק אינטרנטית חברת שיווק אינטרנטית